Spolupráce s portálem

последнее обновление 04.06.2017 3:22

Vinegret.cz je mladý portál, který přináší různorodé informace o České republice v ruském jazyce. Našimi čtenáři jsou cizinci žijící na území ČR a zájemci o návštěvu země, o její kulturu a reálie.

Portál vznikl roku 2014 a rychle se přiřadil k lídrům mezi regionálními zpravodaji, co se týče dynamiky růstu a sledovanosti v ruském jazyce. Několikrát denně publikujeme zajímavé selekce zpráv a článků ze sféry politiky, kultury, podnikání a pracovních vztahů, informujeme o důležitých změnách zákonů týkajících se cizinců, o událostech a akcích v Praze a větších městech, sdílíme vlastní zkušenosti a komunikujeme se čtenáři prostřednictvím sociálních médií. Naše redakce dbá na aktuálnost a čerstvost zpráv a ověřené informace, přístupnost webu ze všech zařízení a vstřícný přístup k uživatelům a klientům.

Nabízíme spolupráci a partnerství společnostem, organizacím a jednotlivcům, kteří mají záměr oslovit rusky mluvící komunitu svojí nabídkou, událostí nebo chtějí zviditelnit své podnikání.

Rádi umístíme vaši textovou nebo bannerovou reklamu, PR články, soutěže, dotazníky a kreativní kampaně na míru. Samozřejmostí je lokalizace nabídky do ruštiny a přizpůsobení cílovému trhu.

Stáhnout prezentaci v .pdf | Ceník inzerce

Těšíme se na spolupráci! Partner@vinegret.cz Reklamní oddělení portálu vinegret.cz