Spolupráce s portálem

Vinegret.cz přináší různorodé informace o České republice v ruském jazyce. Našimi čtenáři jsou cizinci žijící na území ČR a zájemci o návštěvu země, o její kulturu a reálie.

Portál vznikl roku 2014 a rychle se přiřadil k lídrům mezi regionálními zpravodaji, co se týče dynamiky růstu a sledovanosti v ruském jazyce.

Několikrát denně publikujeme zajímavé selekce zpráv a článků ze sféry kultury, podnikání a pracovních vztahů, informujeme o důležitých změnách zákonů týkajících se cizinců, o událostech a akcích v Praze a větších městech, sdílíme vlastní zkušenosti a komunikujeme se čtenáři prostřednictvím sociálních médií.

Naše redakce dbá na aktuálnost a čerstvost zpráv a ověřené informace, přístupnost webu ze všech zařízení a vstřícný přístup k uživatelům a klientům.

Nabízíme spolupráci a partnerství společnostem, organizacím a jednotlivcům, kteří mají záměr oslovit rusky mluvící komunitu svojí nabídkou, událostí nebo chtějí zviditelnit své podnikání.

Rádi umístíme vaši textovou nebo bannerovou reklamu, PR články, soutěže, dotazníky a kreativní kampaně na míru. Samozřejmostí je lokalizace nabídky do ruštiny a přizpůsobení cílovému trhu.

Těšíme se na spolupráci!

Reklamní oddělení portálu:

+420 608 55 00 66

E-mail: vinegret.cz@gmail.com